کاریکاتور: نمودار محبوبیت سارکوزی!

به گزارش شبکه ایران، جمعی از جوانان فرانسوی مخالف رییس‌جمهور این کشور، در وبلاگی با عنوان "ضد سارکوزی" با اشاره به تشدید بحران اجتماعی در فرانسه در پی درگیری‌های اخیر پلیس و با تظاهرات‌کنندگان جوان در شهرهای "گرونوبل" و  "سنت انیون" نوشتند: سیر کاهش میزان محبوبیت نیکلا سارکوزی با شیب بسیار تندی ادامه دارد.

این وبلاگ همچنین با درج کاریکاتوری که بر روی آن عبارت "میزان محبوبیت سارکوزی در پایین‌ترین سطح" نوشته شده، وضعیت محبوبیت سارکوزی را اسفناک نشان داده است. به طوری که نمودار محبوبیت رییس‌جمهور فرانسه در این کاریکاتور، با شیبی تند به زمین خورده و در حال سقوط به زیر زمین است.


جوانان معترض در وبلاگ ضد سارکوزی، در بخش دیگری به ناتوانی سارکوزی در عرصه داخلی و خارجی اشاره کرده و اطمینان داده‌اند که بحران‌های اجتماعی در این کشور ادامه خواهد داشت و فرانسه بیشتر از این شاهد به آتش کشیدن  خودروها خواهد بود.

اخیراً برخی شخصیت‌های سیاسی فرانسه از جمله دومینیک دو ویلپن نخست‌وزیر و وزیر خارجه پیشین و آلن ژوپه نخست‌وزیر اسبق این کشور، سارکوزی را به دلیل ناکارآمدی در اداره امور به شدت مورد انتقاد قرار داده‌اند.

/ 0 نظر / 11 بازدید