و این بار حرف از سوتی احمدی نژاد!

قبل از موضوع اصلی:

هفته گذشته مملو از اخبار جالب بود. از اعتراف آمریکایی ها و صهیونیست ها به شکست در برابر سفر رییس جمهور به نیویورک گرفته تا ابراز نگرانی ترکیه از کنترل جمعیت و اظهارات اردوغان مبنی بر لزوم افزایش جمعیت و تشویق مردم برای بچه دار شدن! بگذریم. موضوعی که بهانه ای جدید برای انتقادات بچه گانه به رییس جمهور شد و امثال قالیباف هم بهانه ای تازه برای سخنرانی پیدا کردند!!

و اما ...

در موبایل یکی از دوستان کلیپی دیدم با عنوان "سوتی احمدی نژاد"! با خودم گفتم بالاخره از احمدی نژاد هم سوتی گرفتند! البته با توجه به حجم فعالیت های بی نظیر دکتر و مراودات کنترل نشده ایشان با مردم در 5 سال گذشته، حواشی دولت قطعا خالی از سوژه های رسانه ای نبوده و نیست.

اما وقتی این کلیپ را دیدم (برای دیدن از اینجا دانلود کنید و حتما ببینید) بیش از پیش پی به مظلومیت دکتر و همت مضاعف! جریان اشرافیت و قدرت و ثروت برای تخریب و زیر سوال بردن آرمان های انقلابی و مورد تایید مردم ایشان دارند. سوتی دکتر این است که بر دست شخصی که دست او را می بوسد، بوسه می زند! البته بدیهیست که تواضع و فروتنی دکتر در برابر مردم _ که بسیاری از مردم ایران در 5 سال گذشته خودشان این مسئله را درک کرده اند_ و ایستادگی و مقاومت ایشان در برابر زیاده خواهان و دیکتاتورمآبان، برای مستکبرین داخلی و خارجی که داخلی هایشان مملکت را ارث پدری خود می دانند! غیرقابل تحمل باشد و برای زیر سوال بردن این آرمان بلند انقلابی، به سخیف ترین تخریب ها روی بیاورند. به هرحال مردم در کنار مجموعه عظیم از نقاط قوت و برجستگی های دولت و شخص رییس جمهور، شیفته ساده زیستی، تواضع، فروتنی و صدالبته احساس نوکری و خادمی ملت ایشان شده اند. و به همین علت است که شخصی دیگر در دور دوم ریاست جمهوری اش علیرغم افزایش سه میلیون نفری واجدین شرایط رای، سه میلیون از آرائش کاسته می شود، در حالیکه در آن زمان مخالفت ساده منتقدانه با رییس جمهور، مخالفت با پیامبر اکرم (ص) تلقی و به شدت محکوم می شد، اما علیرغم شدیدترین حملات و تخریب ها و توهین های مستقیم به رییس جمهور فعلی، به رغم ثابت ماندن واجدین شرایط* در انتخابات دهم نسبت به انتخابات نهم، رای ایشان با افزایشی بیش از هفت میلیونی مواجه می شود!

و حضرت امام خمینی (ره) چه ریزبینانه فرمودند:

"میزان، رای ملت است".

*. در دور نهم ریاست جمهوری سن رای دهندگان 15 سال بود، اما با اقدام سوال برانگیز مجلس، سن رای دهندگان به 18 سال افزایش پیدا کرد که این امر منجر به ثابت ماندن واجدین شرایط رای در انتخابات دهم ریاست جمهوری شد.

این هم تعدادی عکس برای مقایسه حقایق:

 

 

 

 

 

 

منبع : parandeyebibak.blogfa.com

/ 3 نظر / 104 بازدید
نو اندیش جوان

در مورد ایشان نظری ندارم . هر چه بگویم کو گوش شنوا . ضمنا ایام فاطمیه تسلیت

mojtabah

سلام، بر مبنای گزارش بانک مرکزی ۸۷ درصد دستمزد کارمندان و کارگران خرج هزینه‌های خوراکی میشود. سال گذشته این ۴۷ درصد بود. خدا‌را شکر انتخاب آقای احمدی‌نژاد واقعا وضع ما را تغییر داده.آقا محمود دکتر ،بسیجیها و پاسدارها انتخابات را با گلوله برای شما خریدند آیا این برو بچهای شما میتونند تورّم و اقتصاد هرج مرج و گرسنگی را هم با یک گلوله از بین ببرند؟ آیا گلوله‌های اینها میتونه اجاره من رو هم بده،برای خانواده من لباس بخره، خرج تحصیل بچه‌های من بشه؟ لعنت بر من و تمام کارگر‌هایی دیگری که به تو رای دادیم.خدا خودش رحم کند.

fadayemam

سلام بر اساس امر بانک مرکزی نرخ تورّم به بیشتر از ۲۰ درصد رسیده. این یعنی حقوق‌ها باید ۲۰ درصد بیشتر بشوند. همه میگویند بسیجیها بهترین حقوق و مزایا را دارند. ما که ندیدیم. نون برای ما هم گران شده. همه چیز برای ما هم گران شده. در یک بلاگ خواندم که ماها بهترین حقوق هارا میگیریم و نرخ تورّم به ما اثر نخواهد داشت.والله به امام قسم اگر این واقعیت داشته باشد.فقط همین را می‌خواستم بگویم.