ویندوز قرمز موساد رو به جهنم باز می شود!

ویندوز قرمز موساد رو به جهنم باز می شود!

ویندوز قرمز حاوی نکات جالبی بود برای ایرانیها.  جای تامل دارد که صهیونیست ها حاضرند برای ترور یک دانشمند هسته ای ایران چنین وقت و هزینه ای را صرف کنند و اینچنین بر روی یک خائن سرمایه گذاری کنند تا به ایران اسلامی ضربه بزنند.  ولی شاید که نه، حتما یک عده در همین داخل کشورمان همچنان سرشان را در میان برف غفلت و جهالت پنهان می کنند و هم دشمنی آمریکا و اسرائیل را انکار می کنند و هم قدرت اطلاعاتی ایران را! از دو حالت هم خارج نیستند یا جاهل اند و یا مزدور!  ولی دشمن نژاد پرست صهیونیست بیدار است و برای ضربه زدن به این مملکت برنامه ریزی دقیق و جزبه جز می کند. ما را با مزدوران و هم دستان و منافقین کاری نیست جز حرب و عداوت و دشمنی اما روی سخن با غافلان است که بدانند این ویندوز قرمز فقط به سوی جهنم باز می شود و بس!

زمانی که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی و سربازان امام عصر(عج)بصورت رسمی اطلاعاتی از این عملیات ترور و فرد دستگیر شده به بیرون می دهند شاید برای مردم عادی جالب و جذاب باشد ولی کلمه به کلمه ی آن برای صهیونیستها و موساد پتکی است آهنین!

سربازان گمنام امام عصر(عج)در قضیه دستگیری عبدالمالک ریگی ضرب شصتی اساسی به سیا نشان دادند و امروز در دستگیری عاملان ترور شهید دکتر علی محمدی قدرت اطلاعاتی خود را به رخ موساد کشاندند.

موساد و سیا در مقابله با شیعه علی(ع) هر چه هم داشته باشد و از هر نوع تکنولوژی ممکن هم که برخوردار باشد یک سلاح را ندارد و نخواهد داشت.

توکل به خدا و توسل به اهل بیت، سلاح هر شیعه علی(ع) است. وقتی می گوییم شیعه ،دیگر ملیت مطرح نمی شود، از سربازان گمنام امام زمان(عج) در  لبنان و حزب الله  بگیر تا سربازان گمنام ایرانی امام عصر (عج)در اطلاعات ایران.

 

 

 

 

منبع :hoseinzadeh64.blogfa.com

/ 0 نظر / 11 بازدید