دوباره یارانه ها . دوباره عدالت . دوباره علی!

 

دوباره یارانه ها . دوباره عدالت . دوباره علی . دوباره شمشیرهای برهنه . دوباره پیراهن عثمان. دوباره می گویند کار دولت کارشناسی نیست.به نظر شما کارشناسی با پیرهن عثمان چه اشتراکی دارد؟ البته ان آقا که مشامش برای دوره یازدهم تیز شده و گندم ری را بو می کشد وضعش بهتر از پارسال شده. پارسال شب عید راحت و بی پروا تمسخر کرد . نامه دکتر را در اخطار قانون اساسی در مورد تغییرات بودجه و حذف هدفمند کردن یارانه ها مسخره کرد! یادمان نرفته چه پوزخندی زد . امسال مسخره نکرد . یاد گرفته محترمانه تر لبخندعاقل اندر سفیه بزند ! با اینکه رهبر بزرگوارمان فرمود "دولت وسط میدان اجراست . مجلس دولت را یاری کند . دولت قانون را اجرا کند . " اما ایشان به همان لحن طنز امیخته با غرور نوشت که شما دلایلت را گفتی . کارشناسی نبود . مجلس قبول نکرد!

 

 کار شناسی. کارشناسی. کارشناسی .همین کارشناسی که حالا بعد از نه ماه از فتنه شتر جمل که زایید و قروباغه مرده به دنیا آورده به جای محاکمه مردک که چرا تهمت تقلب زدی می روند دستبوسش گروه اقلیت مجلس و همین اقا موید همین گروه اقلیت است .همان کارشناسی که باعث شد در جریان هسته ای مجبور شود کنارش بگذارد تا کار هسته ای را در مذاکرات محرمانه به سازش نکشاند همین اقا ! همان کارشناسی که بعد از انتخابات از تریبون مجلس حمایت از آشوبگران را در دستور کار قرار داد . همان کارشناسی که دو پهلو حرف زدن را به اوج خود رساند . همان کارشناسی که برای کهریزک پرونده تشکیل داد و برای خون بسیجیان سکوت محض کرد. همان کارشناسی که برای مردن عدالت زیر چنگال توسعه سیاسی دوران خاتمی لبخند تایید و دلدادگی روی لب صدا و سیما نشاند ! همان کارشناسی که تا دکتر به سفر رفت همین سال ۸۸ را می گویم . تمام بخش های خبری سیما پرشد از اخبار و اظهار نظرهای این اقا . همان کارشناسی که دارد تمرین می کند مد روز حرف بزند. هم چفیه بیندازد .هم برود مصر دیدن حسنی مبارک انهم زمان ساخت دیوار فولادی غزه و هیچ حرفی از دیوار نزند. خوش و بش کند و برگردد .هم برود  ژاپن انهم بعد از تمام شدن مسئله هسته ای و بگوید "ما در هسته ای از شما کمک می خواهیم" ! همین نماینده مردم قم که مثل اون یکی ۱۳ تا رای نیاورده اما جای رئیس جمهور نشسته !! 

کارشناسی . کارشناسی. کارشناسی. پیرهن عثمان . پیرهن عثمان . پیرهن عثمان. بهانه . بهانه . بهانه .این کارشناسی نیست . این کارشکنی ست!

حالا بهانه مردم شده اند.مردم از قانون هدفمندکردن یارانه ها آسیب می بینند! به به . چه خوشگل . مگر مردم هم مهم بودند مانمی دانستیم. مردم . مردم . مُردم ازین مردم مردم کردن این مرد!  آن زمانی که مردم زیر چرخ توسعه سیاسی دوستان شما له می شدند شما شعار اعتدال فرهنگی و هوای تازه و....هزار شعار خنده دار دیگر سر می دادید . حالا که دور مردم شده و عدالت می خواهد اجرا شود یاد مردم افتاده اید ؟عجب ! که شیب تندهدفمندی یارانه ها به مردم ضرر می زند! لابد آن شیب تند بی هدفی اش سود داشت !  بعد مثل ریش سفید های عاقل نچ نچ می کنید که ای وای چرا گفتی رفراندوم . ما می خواهیم مردم را به دست تو هل بدهیم سراشیبی طرح هدفمند خودمان . تو چرا نمی گذاری بی سروصدا به مسلخت ببریم و سر ملت را ببریم؟ مردم به روی خودشان نمی آورند که چه دیدند اما از همان خنده هایتان با رئیس مجمع مصلحت پیداست که هنوز دارید می با دیگران می خورید و باما مردم سرگران دارید! 

حالا هم دوباره کمیته مشترک تشکیل داده اید که  طرح دوفوریتی برای ۳۵ تا کردن یارانه ها به درخواست آن ۱۲۰ نماینده ای که صدای کمک خواهی دولت را شنیده اند دوباره در یک کمیته شش نفره دو در شود یا یک جوربی سرو صدا دور زده شود !  امان . امان. امان ازین کمیته های شش نفره که همیشه حقیقت مردم را به مصلحت خواص فروخته اند.امان از گناهان بزرگ ! گناهانی که تغیر النعم است! و نسل اندر نسل گردنگیر صاحبانش می شود!

 

 

 

پینوشت ۱: در نجف از امیرمومنان علی (ع) خواستم که بیش ازین به خائنانی که در مجلس به طرح هدفمندی یارانه ها و عدالت سنگ اندازی می کنند فرصت گناه ندهد. سیف ذالجلال است .

پینوشت ۲ : دعای دکتر احمدی نژاد درباره نگه داشتن تهران از بلاهای زمینی و آسمانی در ۲۲ بهمن امسال + پیام یکی از بزرگان تهران برای توبه مردم و ترک گناه + حدیث زلزله بزرگ ری قبل از ظهور + هشداردکتر که زلزله تهران قطعی ست و هرکه می تواند از تهران برود = بیایید از گناه آزردن مردم و اولیا خدا و گناههای شخصی توبه کنیم.

 منبع : saharyar.blogfa.com

 

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
میثم

مظلومیت از مشخصات یاران امام زمان است و بی عدالتی و ظلم ویژگی دشمنان ولایت و امام زمان